Kontakt

Aby poprawić komunikację i odpowiedzieć na pytania nowych klientów poniżej przygotowaliśmy parę odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań:  

Płatność za zamówienie dokonuje się po podpisaniu kontraktu oraz otrzymaniu faktury proforma ze wskazanym numerem konta. W celu bezpieczeństwa zalecamy aby również skontrolować czy wskazany przez nas na proformie numer konta znajduje się na oficjalnych stronach rządowych pod adresem: https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

Po otrzymaniu podpisanego kontraktu rozpoczynamy procedurę sprzedaży. Proces ten może trwać od kilku do kilkunastu dni w zależności od czasu jaki jest konieczny aby prawidłowo zarejestrować pojazd i przygotować go do transportu. Cały czas możesz kontrolować przebieg dostawy na stronie http://transport.eu-neuwagen.pl/customer-order-status

Przy zakupie dostaniesz komplet dokumentów koniecznych do rejestracji samochodu. Wszystkie samochody jakie dostarczamy są z powodzeniem, i bez problemów rejestrowane na swoich rynkach. Co do zasady dostarczamy fakturę VAT oraz dokumenty rejestracyjne. Jeśli chodzi o gwarancję to obecnie część producentów aut wystawia ją elektronicznie więc nie zawsze dysponujemy „papierowym“ dokumentem.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu dokonania płatności w EURO. Kurs wymiany musi być uzgodniony i zarezerwowany po naszej stronie. Oczywiście kwestia ta nie dotyczy samochodów dostarczanych ze Słowacji, gdzie wszystkie płatności dokonywane są w EURO. Pamiętaj też, że nasz numer konta w EURO jest inny niż ten do płatności w PLN.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz wysyłając e-mail na adres office (at) eu-neuwagen.pl

Zarejestruj się na stronie db.eu-neuwagen.pl. Po otrzymaniu wszystkich wymaganych dokumentów, w tym rejestrowych firm, administrator udzieli Ci dostępu.

Nie. Codzienne przesyłamy oferty bezpośrednio na twój e-mail z autami, które mogą nie być widoczne w bazie ale jednak dostępne są do sprzedaży

Wejdź na stronę http://transport.eu-neuwagen.pl/make-to-orders-status podasz swój numer VAT oraz numer zamówienia jaki otrzymałeś na kontrakcie.

Tak. Prześlij nam link do oferty, którą znalazłeś w internecie a my skontaktujemy się ze sprzedawcą i wynegocjujemy z nim warunki zakupu.

Co do zasady to my organizujemy transport samochodów. Dzięki temu, że co tydzień transportujemy wiele pojazdów nasi przewoźnicy są bardziej elastyczni.Dane kontaktowe: 

Irydium Europe Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Wiśniowa 1 65-517
Zielona Góra
Tel. 68 8880286

Dyrektor:
Łukasz Łoboda
+48 791 571 565 

Oddział w Krakowie: 
Zakopiańska 238
30-435 KrakówRODO, e-mail: rodo@irydium.com.pl

Konto bankowe:
PLN: PL 50 1050 1911 1000 0090 8119 6389 
EUR: PL 28 1050 1911 1000 0090 8119 6397

Projekt strony internetowej projektowanie stron internetowych dogo.pl