O nas

Irydium® to międzynarodowy pośrednik w sprzedaży samochodów. Od ponad dziesięciu lat, co tydzień, regularnie dostarczamy samochody do wyspecjalizowanych firm w całej Europie.Staramy się, aby poprzez profesjonalizm oraz jakość usług nasi klienci wciąż do nas wracali. Ciągłość relacji z nimi jest dla nas priorytetem.

Właśnie dlatego nie ma znaczenia, czy sprzedajemy pojedyncze auto, czy realizujemy dużą dostawę, najważniejsze jest to, aby klient miał poczucie, że ma w nas zaufanego partnera.

Irydium® to grupa przyjaciół, która wspólnie zaczęła tę przygodę dekadę temu. Choć mamy różne charaktery oraz zainteresowania, a nasz zespół się powiększa, nadal udaje nam się pracować z poczuciem humoru i uśmiechem na ustach.DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?


Bogate doświadczenie zdobyte na krajowym i zagranicznych rynkach pozwala nam wybierać najlepsze rozwiązania i dzielić się z nimi z naszymi klientami.

Dotyczy to zarówno oferty sensu stricte jak i sposobu i formy obsługi, która jest naszą przewagą konkurencyjną na rynku.

Zdajemy sobie sprawę, że realizowane przez nas kontrakty mają dużą wartość finansową, dlatego ze szczególnym pietyzmem i uwagą traktujemy każdą ofertę oraz uwagi i potrzeby klienta, dodatkowo przestrzegając wewnętrznych procedur.  

Powiedzenie, że praca jest naszą pasją jest nieco „wyświechtane”, chociaż w naszym przypadku nabiera nowego blasku i nowego znaczenia. Tak! Lubimy to, co robimy i mamy nadzieję, że ten entuzjazm udziela się również naszym klientom.
CO NAS WYRÓŻNIA


Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze, zarówno w zakresie działania biznesowego jak i składu osobowego. Ten unikalny konglomerat wypracował skuteczną kulturę funkcjonowania firmy, która czerpiąc najlepsze wzorce przenosi się na każdy charakter naszej pracy.

W stabilnym składzie osobowym, stale się poszerzającym otwieramy się zarówno na nowe spojrzenie na prowadzenie biznesu, ale i nowe rynki czy też formaty współpracy.

Dzięki pracy naszego zespołu zajęliśmy 1 miejsce w 23 edycji rankingu Gazele Biznesu 2022 w województwie Lubuskim. Ranking, organizowany przez Puls Biznesu wspólnie z coface, bazuje na wynikach finansowych i skupia najbardziej dynamiczne oraz transparentne polskie przedsiębiorstwa z sektora MŚP. 

Innowacyjność stanowi nasz motor napędowy. Obejmujemy nią praktycznie każdą sferę jaka jest w naszej firmie dlatego zapraszamy Cię do jej poznania i przekonania się, że zyskasz pozwalając nam zająć się Twoimi potrzebami.

Projekt strony internetowej projektowanie stron internetowych dogo.pl